Главная > Все новости > Путін вже програв війну, яку сам розпочав 24 лютого — Макфол

Путін вже програв війну, яку сам розпочав 24 лютого — Макфол

Жодної із цілей, про які президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, починаючи війну проти України, не було досягнуто.

Але водночас своєю війною Путін перекреслив усі економічні досягнення своєї країни. Про це заявив експосол США у Росії Майкл Макфол під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

«Якщо подивитися на час два місяці тому, якщо ви подивитеся, що говорив Путін, що він хотів досягти, то він не досягнув нічого із цього», сказав він.

І тепер, за словами Макфола, в РФ говорять про інші цілі, які відрізняються від того, що декларувалося на початку вторгнення в Україну.

«Я слухаю, що він говорить, слухаю їхню пропаганду і бачу, що вони змінили свої цілі у своїх деклараціях. Вони вже говорять про військову операцію із захисту Донбасу. А це вже відрізняється, це абсолютно відрізняється від того, із чого він починав 2 місяці тому», наголосив експосол.

Макфол підкреслив, що Путін вже програв ту війну, яку він сам розпочав 24 лютого.

«Він навіть не вважає Україну державою. Ви просто для нього росіяни з українським акцентом. І він має на меті повернути Україну до російської імперії. Це вже провалилося в нього», сказав він.

На думку дипломата, Путін своєю війною також перекреслив ті досягнення, які зробили його уряди в економічній сфері.

«Я не бачу жодної людини в Росії, хто міг би виграти від цього. Ні силовики, ні Путін, ні кадебешники, ні олігархи, ні люди середнього класу, ні містяни з великих міст, ні бабусі із Сибіру, які дивляться телевізор і думають, що Путін робить для них щось добре. Всі вони програли», наголосив Макфол.