Главная > Все новости > «Путін воює з НАТО, але Альянс цього не розуміє» – чи готова Росія напасти на Польщу або Фінляндію

«Путін воює з НАТО, але Альянс цього не розуміє» – чи готова Росія напасти на Польщу або Фінляндію

Президент Росії Володимир Путін готовий напасти на Польщу, Фінляндію чи країни Балтії, якщо переможе Україну. Тоді вважатиме, що став сильнішим за НАТО. І його нічого не стримуватиме. Про це в коментарі розповів Сергій Гармаш, журналіст, учасник української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі.

«Путін піде далі, якщо переможе в Україні. Його нічого вже не стримуватиме. Він буде переможцем, розумітиме, що сильніший за НАТО. Думає, що тут з американцями воює. Якщо вважатиме, що переміг їх тут, то йому нічого не заважатиме рухатися далі. Відновлюватиме Російську імперію. А Польща була її частиною, як і Фінляндія, як і країни Балтії», каже Гармаш.

Путін правильно оцінює, що він воює з НАТО, наголошує журналіст.

«Але, на жаль, Альянс не розуміє, що це війна з ним. У Фінляндії останнє соцопитування показало, що більш як 80 відсотків населення розуміють загрозу з боку Росії. Всі ж бачать, що робиться в Україні. Тому і Польща, і країни Балтії усвідомлюють наближення загрози. Навіть готуються до неї», розповідає Гармаш.