Главная > Все новости > Путін не розуміє, що відбувається у світі. Він сидить у бункері 20 років – Зеленський

Путін не розуміє, що відбувається у світі. Він сидить у бункері 20 років – Зеленський

Володимир Путін живе в інформаційному вакуумі. Він не розуміє, що відбувається у зовнішньому світі, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю англійському журналу The Economist.

«Те, що ми бачимо зараз, то Путін перебуває в закритій атмосфері. Я не можу описати все, що з ним відбувається, бо не знаю, з ким він розмовляє щодня, щотижня чи кожні два тижні. Цієї інформації у нас немає. Але це означає, що він може не розуміти або не знати, що відбувається зовні. Я дуже відкритий до людей. Але навіть я, якби сидів у офісі і не виходив на вулицю 3-4 дні, не мав би коректної інформації про події у світі», розповів президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський розкритикував Макрона за страх перед Росією

Путін навіть не уявляє, якою Україна є насправді, наголосив Зеленський.

«Він бачить Україну частиною свого світу, світогляду, але це не відповідає тому, що відбулося за останні 30 років. Думаю, Путін був у бункері не два тижні чи шість місяців, а приблизно два десятиліття. Не маю на увазі це буквально, а в тому сенсі, що він перебував у інформаційній ізоляції, отримуючи дані від своєї групи. І Україна, поки він був у цьому бункері, суттєво змінилася. Тому те, як він бачить Україну, дуже відрізняється від України, яка існує в реальному житті», додав президент.