Главная > Все новости > Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука З Міжнародним Днем захисту дітей

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука З Міжнародним Днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!   

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Щорічно, 1 червня, Міжнародний день захисту дітей відзначається більш ніж у 30 країнах світу.

Діти — цвіт нашої нації, заради яких ми живемо, працюємо і творимо. Це наше  майбутнє, яке формується у сьогоденні.

Переконаний, від нас залежить, яке молоде покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, добра, чесності в них закладемо. Тому піклування про підростаюче покоління – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

День захисту дітей — чудова нагода вкотре підкреслити, що усі діти мають рівні права: на освіту, дозвілля, охорону здоров’я, свободу думки і релігії.

Забезпечення та дотримання прав дитини — необхідність і потреба сучасного етапу розвитку України.

Об’єднавши зусилля, ми продовжимо будувати вільне суспільство — суспільство рівних можливостей, де кожна дитина почуватиметься впевнено.

Вірю, що підростаюче покоління й надалі буде жити у вільній, незалежній та демократичній країні з любов’ю у серці до своїх традицій та держави.

У цей святковий день від щирого серця бажаю всім здоров’я, миру, добра, а вам, юні друзі, щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!