Главная > Все новости > Привітання голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди відзначення Дня українського миротворця

Привітання голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з нагоди відзначення Дня українського миротворця

Шановні воїни-миротворці, військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Сьогодні, 15 липня, в Україні відзначають День українських миротворців, який був започаткований у 2013 році відповідно до Постанови Верховної Ради.

 Україна, за роки участі в міжнародній миротворчій діяльності, увійшла до першої двадцятки держав-миротворців і залишається однією з провідних країн в Європі за чисельністю миротворців, які беруть участь у операціях з підтримання миру та безпеки під егідою ООН та НАТО.

 Розпочавши миротворчу діяльність в 1992 році, понад 44 тисячі українських військовослужбовців брали участь у миротворчих місіях і зарекомендували себе професіоналами здатними виконувати завдання надзвичайної складності.

 Беззаперечно, це доводить високий авторитет Збройних сил України та зміцнює імідж держави на міжнародній арені.

 І сьогодні, українські воїни-миротворці є одними з найавторитетніших у світі, адже чимало з них мають досвід реальних бойових дій.

 Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію, запобігаючи і ліквідуючи загрозу життю людей!

 Висловлюю слова вдячності вам, українські миротворці, за відвагу, героїзм та неоціненний вклад у забезпечення миру в усьому світі.

 Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, легкої служби та незгасаючої віри і світле майбутнє.

 Героям Слава!