Главная > Все новости > Анонсы > “Потяг до тебе”: Укрзалізниця запустить у столиці експрес для закоханих

“Потяг до тебе”: Укрзалізниця запустить у столиці експрес для закоханих

У День св. Валентина і у наступний за ним вікенд Укрзалізниця (УЗ) пропонує закоханим романтичну подорож по кільцю навколо Києва – у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню. Перші п’ять купе в цьому поїзді УЗ вирішила віддати закоханим військовим.

Про це стало відомо з повідомлення “Укрзалізниці” 13 лютого 2023 року.

“Як щодо романтичної подорожі Києвом зі смачною вечерею та під справжнім паровозом”, – запитує УЗ і пропонує “оригінальний варіант святкового дозвілля: у новенькому вагоні, купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка, який так само пригощає перших осіб наших дипломатичних рейсів”.

При цьому, УЗ вирішила перші п’ять купе в цьому поїзді віддати закоханим військовим, “бо вся ця романтика була б неможливою” без них: “Якщо ви або ваша половинка боронять Україну в лавах ЗСУ і 14.02 буде в Києві, напишіть нам на service@uz.gov.ua з темою листа “Кохання переможе!” і прикладіть фото військового квитка. Перші 5 пар отримають від нас безкоштовні квитки та вечерю”.

Повідомляється, що подорож триватиме 2,5 години по кільцю навколо Києва, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі. 

Відправлення 14 лютого о 18:56, а по вихідних, 18 та 19 лютого, о 12:56.

Квитки на цей рейс коштують 211 грн і вже доступні (виключно) у застосунку Укрзалізниці. Повідомляється, що знайти “Потяг до тебе” в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський – Київ-Романтичний.

УЗ принагідно попереджає, що вечеря не входить до вартості квитка, “тому з кожним замовником ми зв’яжемося додатково та запропонуємо опціональне меню від шефа”. Також на борту будуть доступні нова чайна колекція Укрзалізниці та спеціальне десертне меню.

У разі повітряної тривоги після початку руху поїзда він продовжить рух до кінцевої зупинки “чітко за графіком”. 

Також Укрзалізниця нагадує, що можливі відключення електроенергії на рух паровоза не впливають: “в наших вагонах буде гарантовано тепло й атмосферно”.