Главная > Все новости > Порошенко передав теробороні військове спорядження та авто

Порошенко передав теробороні військове спорядження та авто

Експрезидент Петро Порошенко передав військове спорядження та автомобіль бійцям 206-го батальйону тероборони Києва, які отримали нове бойове завдання.

«Наш героїчний 206-й батальйон отримав нове завдання. Створений для забезпечення оборони Києва, він давав відсіч ворогу на багатьох небезпечних напрямках. Та про це розкажемо після нашої Перемоги», написав Порошенко у Facebook.

«Нове завдання нові потреби. Тому сьогодні привезли хлопцям все, що знадобиться на місці наступної дислокації: необхідну кількість бронежилетів четвертого класу захисту. Та все від взуття, дощовиків і похідних ліжок до бензопил і генераторів. Також офіційно передали батальйону пікап», зазначив Порошенко.

«Хлопці завжди можуть розраховувати на наше плече і підтримку. Що буде треба знайдемо, купимо, привеземо, забезпечимо. Будемо поруч», наголошує п’ятий президент, який з перших днів створення патронує 206-й батальйон, а також інші підрозділи тероборони на Київщині.

«Кожен, хто після 24-го лютого став у лави славетного 206-го батальйону, знає, за що він воює за свою землю, за наших дітей і за наше майбутнє. Україна переможе в цій вітчизняній війні проти рашистсько-фашистських загарбників. Ми викинемо їх з української землі і побудуємо нову, сильну і квітучу державу», переконаний Порошенко.