Главная > Все новости > Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час акції до Всесвітнього дня зору

Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час акції до Всесвітнього дня зору

Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час діагностично-профілактичної акції, ініційованої Департаментом охорони здоров’я, до Всесвітнього дня зору. Про це розповіла директорка Департаменту Валентина Гінзбург.

«У 1350 обстежених виявлено понад 700 патологій. Це різні проблеми – від погіршення гостроти зору до досить серйозних, таких, що за відсутності лікування можуть призвести до сліпоти. Наприклад, лише в Олександрівській лікарні серед 106 обстежених – 9 вперше виявлених глауком, а в клініко-діагностичному центрі Печерського району – 5 глауком, 27 катаракт! І такі вражаючи показники ми отримали з усіх медзакладів», – зазначила Валентина Гінзбург.

Директорка Департаменту підкреслила, що хоча виявлених проблем із зором серед киян досить багато, точна діагностика передбачає початок адекватного лікування, а отже реальну можливість для кожної людини зберегти або навіть повернути зір.

«Департамент охорони здоров’я намагається регулярно пропонувати киянам додаткові можливості обстежень. Нещодавно у медичних закладах столиці кияни могли перевірити свою серцево-судину систему, а просто зараз у столиці проходить тижневик обстеження жінок на рак молочної залози, – зазначила Валентина Гінзбург. – Проте хочеться звернутися до містян. Не варто чекати нагоди, щоб перевірити своє здоров’я. Будьте на постійному зв’язку зі своїм сімейним лікарем та вирішуйте всі питання у плановому робочому порядку! Будьте уважні до себе, до своїх близьких та будьте здорові!».

Джерело