Главная > Все новости > Анонсы > Підготовка господарств району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період триває

Підготовка господарств району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період триває

Сьогодні, 11 вересня, у Печерській райдержадміністрації відбулось засідання районного штабу по організації роботи господарства Печерського району в осінньо-зимовий період та координації діяльності служб району. Фотозвіт

Підготовка господарств району до безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших питань, які перебувають на контролі Печерської райдержадміністрації.

У ході засідання заслухали звіти начальників відділів та управлінь про стан підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років закладів охорони здоров’я, освіти, культури та соціально-побутового обслуговування.

Також обговорили стан оформлення паспортів готовності на житлові будинки та отримання актів готовності систем теплопостачання в розрізі житлово-експлуатаційних дільниць.

Крім того, підіймалось питання щодо забезпечення працівників робітничих професій та фахівців аварійної служби спецодягом відповідного зразка.