Главная > Все новости > Анонсы > Переможниця кулінарного шоу телеканалу СТБ частуватиме млинцями усіх бажаючих на Масляну

Переможниця кулінарного шоу телеканалу СТБ частуватиме млинцями усіх бажаючих на Масляну

10 березня 2019 року до свята Масляної в Маріїнському парку Печерського району відбудуться майстер-класи та кулінарні змагання за участю переможниці 6-го сезону відомого кулінарного шоу Асмік Гаспарян. 

Про організацію та проведення цього заходу сьогодні, 21 лютого, обговорили в Печерській райдержадміністрації за участю заступника керівника апарату Катерини Печерської, продюсера кулінарного шоу на телеканалі СТБ Дмитра Товстоляка, співорганізаторів свята ГО Громадських рух «Кияни разом», благодійної організації «Благодійний фонд «Сприяння та розвитку» та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Переможниця 6-го сезону відомого кулінарного шоу телеканалу СТБ Асмік Гаспарян під час проведення майстер-класу здивує присутніх своїм кулінарним талантом та пригостить всіх бажаючих млинцями.

Кожен буде мати змогу спробувати себе у ролі кулінара та приготувати млинці.

Крім того, планується встановлення фото-зони з рогозоплетіння від майстрині Ірини Котнар, де всі бажаючі зможуть зробити фото на пам’ять.

Відкриття заходу буде повідомлене додатково – слідкуйте за анонсами подій.

Місце проведення: Сцена «Мушля» у Маріїнському парку.

Довідкова інформація та акредитація ЗМІ, за телефоном: (093) 530 28 80 Світлана Колєснікова.


pecherskiy.org.ua/