Главная > Все новости > Анонсы > Пасажирів київської підземки знайомлять із дивовижними історіями вчителів

Пасажирів київської підземки знайомлять із дивовижними історіями вчителів

У вестибюлі станції метро «Майдан Незалежності» запрацювала фотовиставка #ВчителіВажливі, яку Громадська спілка «Освіторія» організувала разом із Київським метрополітеном.

У фотопроєкті зібрані історії десяти педагогів із різних куточків України. Серед них – 72-річний чемпіон України, Європи та світу з гирьового спорту та шкільний учитель фізкультури, вчителька біології, яка створила власний дендропарк, тифлопедагог, яка працює з дітьми з глибоким порушенням зору, та інші освітяни, що надихають своєю щоденною роботою.

Фотопроєкт створили у межах Global Teacher Prize Ukraine – національної премії для вчителів-агентів змін, яку щорічно проводить ГС «Освіторія», щоб підняти престиж роботи педагога та надихнути їх. Учителів знімала відома українська фотографка Аліна Рудя, що проживає в Берліні.

Виставка розміщена у вестибюлі станції метро «Майдан Незалежності» до 27 грудня.

ГС «Освіторія» – неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвити освіту в Україні. Створює інноваційні школи і програми, допомагає вчителям навчатись та надає доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. 
Global Teacher Prize Ukraine 
 щорічна національна премія для вчителів, заснована в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation, засновником світової щорічної премії Global Teacher Prize. На премію Global Teacher Prize Ukraine у 2019 році подали заявки майже 3 тисячі вчителів із великих міст та невеличких селищ з усієї країни. Переможниця Наталя Кідалова з Мелітополя отримала 250 тисяч гривень і поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020. globalteacherprize.org.ua

Джерело