Главная > Все новости > ОПЗЖешник Волошин втік до Білорусі, а «слуга» Ковальов домовився з окупантами — ЗМІ

ОПЗЖешник Волошин втік до Білорусі, а «слуга» Ковальов домовився з окупантами — ЗМІ

Народний депутат від «Опозиційна платформа — За життя», соратник Віктора Медведчука Олег Волошин втік до Білорусі.

Про це пише «Обозреватель».

Волошин втік з України ще за 10 днів до повномасштабної війни. Ймовірно, депутат був поінформований про плани Росії. Хоча при цьому нардеп і після своєї втечі продовжував стверджувати: РФ не має планів на агресію.

Крім того, Волошин розповідав про плани «агресії націоналістичних груп». Такі оцінки Волошина активно публікували російські пропагандистські ЗМІ.

У Білорусь він виїхав 14 лютого.

Волошин виголошував антиукраїнські висловлювання у парламенті. Народні депутати зверталися до голови СБУ Івана Баканова з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо представника ОПЗЖ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кива поклявся Путіну і попросив російський паспорт

Також уже кілька місяців засідання Верховної Ради не відвідує «слуга народу» Олексій Ковальов.

У коментарі журналістам він розповів, що поїхав рятувати від мародерів свої склади у Херсонській області, де зараз перебувають російські окупанти.

«У нас багато бізнесу, оформленого, звичайно, не на мене, на моїх родичів і таке інше. Ви розумієте, почалися мародерства в перші дні. З магазинів, складів, офісів різні матеріали були вкрадені», — заявив нардеп.

В соцмережах Ковальов заявляє, що нібито надає українцям в окупації гуманітарну допомогу.

«Обозреватель» пише, що Ковальов зміг домовитися з окупантами: вони погодилися не чіпати його аграрний бізнес та склади.

Сам же депутат це заперечує.

«За його версією, український політик від владної фракції може спокійно пересуватися окупованою територією, перевозити гуманітарку та залишатися непоміченим російськими диверсантами. І це в той час, як на Херсонщині викрадають активістів, журналістів та всіх, хто виступає проти окупації. Ковальова, певне, це не стосується», — пише ЗМІ.

Також журналісти нагадують про члена групи «Партія «За майбутнє» Степана Івахіва. Той може перебувати за кордоном.

Івахів, як повідомляла депутатка Ірина Геращенко, у ніч із 11 на 12 березня разом зі своїм другом спробував перетнути кордон у пункті пропуску «Устилуг».

Депутату 54 роки, він призовного віку, тому під час воєнного стану залишати країну не може.