Главная > Все новости > Окупанти не зможуть взяти Київ — Арестович

Окупанти не зможуть взяти Київ — Арестович

Для атаки на Київ окупантам потрібно десь взяти резерв та привезти не менше 30-50 тисяч осіб.

Враховуючи, що все угруповання у них зараз це 70 тисяч в Україні, то це практично неможливе завдання. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, передає «24 канал».

За словами Арестовича, окупанти не зможуть взяти столицю. Щоб атакувати Київ, росіянам потрібно буде зняти війська з позицій по всій Україні та кинути на столицю.

«Але цього не буде, тому що вони нарешті зрозуміли, що взяти Київ це завдання, яке не можна вирішити. Тому вони і прибралися з Київщини», — сказав радник глави ОП.

Він додав, що окупанти хотіли залишити певний наряд сил, щоб утримувати наші війська. «Але вони не втримали ситуацію і посипалися».

Арестович також розповів, яка ситуація на Київщині. Зокрема, на північному сході регіону у напрямку Броварів російські війська відійшли під кордони Сумської області. А на північному заході Київщини українські військові вже звільнили Іванків.

«Сьогодні-завтра наші війська ще відіб’ють ворога, і можна казати, що ЗСУ звільнили Київщину аж до білоруського кордону», зазначив Арестович.