Главная > Все новости > «Огидні коментарі»: ОП та МЗС відреагували на слова Лаврова про Гітлера і Зеленського

«Огидні коментарі»: ОП та МЗС відреагували на слова Лаврова про Гітлера і Зеленського

Кремль, намагаючись переписати історію, шукає аргументи для виправдання масових убивств українців російськими окупантами.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter, реагуючи на слова міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова про «єврейську кров» в Адольфа Гітлера.

«Відверті антисемітські заяви Лаврова, звинувачення євреїв у WWII й Голокості — ще одне свідчення, що саме Росія є правонаступником нацистської ідеології», — написав Подоляк.

Зауважив, що Росія неадекватно оцінює світ і своє місце в ньому.

«Росія звинувачує єврейський народ у провокуванні війни, переглядає світову історію на користь нацизму та права на вбивство. Росія розширює військовий арсенал, не гребуючи технологіями тероризму та геноциду», — підсумував Подоляк.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак наголосив, що заяви Лаврова про те, що у Гітлера, як і президента Володимира Зеленського, «була єврейська кров» — це заперечення трагедії Голокосту. За його словами, росіяни таким чином намагаються виправдати свої звірства та мету повномасштабної війни проти України.

«Антисемітизм Росії стає все більш очевидним. Вони більше не ховаються і відкрито це демонструють світу. Спочатку вони вдарили ракетами по території, де знаходиться меморіальний комплекс Бабин Яр. Тепер голова МЗС РФ Лавров порівнює Зеленського з Гітлером, який вбив 6 млн євреїв. Бо, на думку Лаврова, «найзапекліші антисеміти, як правило, євреї», — наголосив Єрмак у Telegram.

Додав, що Росія таким чином намагається пояснити свою нісенітницю про «денацифікацію», фактично ставлячи під сумнів існування вже не тільки української нації, але й Голокосту.

«Це печерний антисемітизм, який прикриває теорії змови, на яких завжди будуються диктаторські режими. Висловлюю повну солідарність з єврейським народом. Така неприхована агресія росіян і неповага до історичної пам’яті цілих народів не має залишатися без відповіді», — зазначив Єрмак.

Голова українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що висловлювання Лаврова лише показують, як глибоко вкорінений антисемітизм російських еліт.

«Його (Лаврова. -) огидні коментарі образливі для президента Зеленського, України, Ізраїлю та єврейського народу. У ширшому сенсі його слова демонструють, що сучасна Росія сповнена ненависті до інших народів», написав Кулеба у Twitter.

Доповнюється…