Главная > Все новости > «Обстріл міст України — це помста Кремля за знищену «Москву» — Арестович

«Обстріл міст України — це помста Кремля за знищену «Москву» — Арестович

Важливість знищення крейсера «Москва» полягає у тому, що він здійснював повітряний захист Росії, на ньому була потужна ППО в 64 ракетних комплекси.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович у ефірі 24 каналу.

Наразі російська влада, яка не може організувати мобілізацію, думає, як продати поразку. Очікується наступ на Донбасі, проте росіяни стикаються з проблемою початку атаки.

«Це спроба помсти за «Москву», яку потопили українські ракети. Це така відповідь. Вони намагалися вдарити по заводу, що має відношення до будівництва ракет «Нептун», — вважає Арестович.

Додає, що корабель був координатором і, по суті, здійснював повітряний захист Росії. На крейсері базувалися 64 зенітно-ракетних комплекси.

«Це було потужне ППО, що прикривало російські війська на південному напрямку. Він зменшував можливість для дії нашої авіації. За вартістю «Москва» — це як танкова дивізія пішла на дно», — зазначив.

Росія зазнала серйозних політичних і символічних втрат, які вкрай важливі в цій війні.

«Адже ЗСУ втопили «Москву», а раніше він називався «Слава». Тобто ми втопили і славу і Москву українським тризубом «Нептуном». Це знак нашої перемоги Внаслідок цього Кремль зіткнувся з проблемами стався злам суспільного договору у Росії. Виникла проблема в мобілізації, але Москва не може її оголосити. Наразі вони шукають можливість продати поразку», — каже Арестович.