Главная > Все новости > Оборона Маріуполя: Туреччина відправляє до Азовського моря кораблі

Оборона Маріуполя: Туреччина відправляє до Азовського моря кораблі

Іноземні партнери підходять до справи дуже серйозно

Турецька влада визначилася з черговою спробою допомогти українцям, котрі страждають від військової агресії росії вже 49-й день поспіль. Серед іншого було виділено кілька кораблів, якими хочуть евакуювати жителів Маріуполя до безпечного місця.

УСІ ПЕРЕХОПЛЕНІ РОЗМОВИ ОКУПАНТІВ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛІ — ПЕРЕХВАТ. ПІДПИСУЙТЕСЬ https://t.me/perehvatua

За словами голови відомства Хулусі Акара, наразі ведеться узгодження можливості підійти морем до Маріуполя або найближчих населених пунктів, щоб забрати цивільних. Чиновник наголосив, що зараз зроблено все, аби в найкоротші терміни можна було підпливти та здійснити евакуацію.

«Ми зробили все можливе для евакуації мирних жителів. Виникає двояка проблема, частина міста перебуває під контролем росії, а інша частина — під контролем України. У результаті ми прагнемо досягти всього, що необхідно зробити з гуманітарної точки зору», — заявив Акар.

Міни були захоплені росією у 2014 році у Севастополі  

Цікаво, що турецькі політики говорять саме про Маріуполь, проте якийсь час тому український президент Володимир Зеленський стверджував, що, найімовірніше, люди вивозитимуться з Бердянська, який зараз також перебуває під тимчасовим контролем російських окупантів. За словами глави держави, до Маріуполя підхід морем зараз неможливий, та й Україні невигідно відкривати його, знаючи підступність ворога.