Главная > Все новости > Горячая тема > Новий рік – нові можливості працевлаштування

Новий рік – нові можливості працевлаштування

Ви досі критикуєте владу, що вона займається бездіяльністю? Депутати приймають не ті закони? А виконавча гілка має слабкий контроль?

У 2022 році варто змінювати вектор розвитку. Ви самі все розумієте та бачите недоліки прийнятих законопроектів. Ви, як освічений громадянин, нарешті хочете, щоб вас почули і дослухалися. Тож вперед навчатися і працевлаштовуватися на політичнні посади!

Відвідайте живий навчальний курс Школи помічника народного депутата у Києві. Протягом 10-12 грудня проходитиме 3-денний курс-інтенсив, де учасники отримають необхідні знання, розвинуть професійні навички, сформують гідне резюме, пройдуть стажування у Верховній Раді та отримають шанс одразу влаштуватися на посаду помічника в одного з народних депутатів.

Вас навчатимуть кращі з кращих – міністри та їх заступники, народні депутати та їх помічники-консультанти, політтехнологи, експерти, піарники, журналісти, топові керівники та інші спеціалісти. Під час інтенсиву ви підвищите свою кваліфікацію як політичного діяча, здобудете корисні знайомства та з легкістю зможете стати помічником, радником, експертом, професіоналом навіть без відповідної освіти. Головне – критичне мислення, активність та вміння аналізувати потік інформації.

Станьте каталізатором змін у державі та розпочніть активно просуватися політичною карєрою. Вас чекають у Верховній Раді! Програма навчання 10-12 грудня: https://assistant-school.org.ua