Главная > Все новости > Нові фронти проти РФ на чужих територіях допомогли б Україні — Данілов

Нові фронти проти РФ на чужих територіях допомогли б Україні — Данілов

Відкриття додаткових фронтів на захоплених Росією територіях інших країн дуже допомогло б Україні боротися з окупантами.

Про це 26 березня заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону

«Після того, як Нагірний Карабах запровадив воєнний стан сьогодні, я можу сказати: там дійсно відбуваються події. Байрактари не тільки утюжать орків на нашій території, вони відпрацювали в Нагорному Карабаху. І там Вірменія сьогодні звертається до РФ, щоб вона допомогла їм військами. Але вони звідти війська знімали і відправляли на нашу країну минулого тижня. Ми відслідковували ці колони, які йшли. І ми розуміємо, що та допомога, яку РФ обіцяла Карабаху і Вірменії, мабуть, там навряд чи з’явиться», — сказав він.

Після заяви Японії стосовно належності чотирьох островів Курильської гряди безпосередньо Японії, Росія розпочала там навчання. Водночас кількість військових, які є в тому секторі оборони РФ, на сьогоднішній день вкрай мала, оскільки решту відправили воювати в Україну.

«Чим буде закінчуватися ця ситуація, поки що невідомо. Але якщо будуть відкриватися другі фронти для Російської Федерації, які вона штучно зробила власними діями за свою коротку історію, вони нам будуть дуже-дуже якісно допомагати», — зазначив Данілов.

Він додав, що Грузія «поводиться не дуже коректно».

«Але якби і Придністров’я, і Грузія, і всі б сьогодні займалися поверненням своїх територій… Польща поки що не на офіційному рівні виступила з претензіями на Калінінградську область. Це б нам точно допомогло, тому що їм би було чим займатися, окрім того, щоб нищити наші міста і села, вбивати наших дітей і жінок», — підсумував секретар РНБО.