Главная > Все новости > Не тільки Путін – ЗМІ опублікували список тих, хто приймав рішення про напад РФ на Україну

Не тільки Путін – ЗМІ опублікували список тих, хто приймав рішення про напад РФ на Україну

Рішення про вторгнення в Україну президент Росії Володимир Путін приймав у вузькому колі так званих політичних «яструбів».

Однак через обмеженість отриманої інформації у Кремлі прорахувалися у перші дні вторгнення. Про це повідомляє Bloomberg.

Представники оточення Путіна на умовах анонімності розповіли виданню, що російський президент сповнений рішучості щодо війни, не дивлячись на провал по швидкому захопленню.

За даними джерел, рішення про вторгнення російський лідер приймав разом із міністром оборони Сергієм Шойгу, начальником Генштабу Валерієм Герасимовим і секретарем Радбезу Миколою Патрушевим. Bloomberg звернувся за офіційним коментарем до прессекретаря президента Дмитра Пєскова, але він не відповів.

Зазначається, що через кілька тижнів після початку нападу Путін зменшив коло радників. Раніше кількість людей, з якими він обговорював військове вирішення російських інтересів в Україні, була більшою.

У виданні підкреслили, що Москва розраховувала на більшу підтримку в лавах ЗСУ та серед українських політиків. Крім того, Путін недооцінив Володимира Зеленського, адже вважав його слабким.