Главная > Все новости > НАТО постачатиме в Україну зброю «стільки, скільки буде потрібно» — Столтенберґ

НАТО постачатиме в Україну зброю «стільки, скільки буде потрібно» — Столтенберґ

Північноатлантичний альянс продовжить надавати Україні військову допомогу стільки, скільки буде потрібно.

Про це повідомляє «Радіо свобода».

«Ми повинні продовжувати надавати зброю Україні. Союзники по НАТО будуть продовжувати постачати зброю в Україну стільки, скільки це буде необхідно. Це надзвичайно важливо, тому що Україна бореться на війні за свободу, за демократію, за наші спільні цінності», заявив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ журналістам 31 березня після обговорення звіту про діяльність НАТО у 2021 році.

Росія продовжує шукати воєнного рішення конфлікту в Україні, додав очільник альянсу.

«Це добре, що перемовини відбуваються, але наразі ми не бачили реальної зміни головної російської цілі, яка полягає у тому, аби отримати результат конфлікту воєнним шляхом. Вони продовжують шукати воєнного рішення, відтак ми повинні бути готовими продовжувати надавати військову допомогу України», сказав Столтенберґ.

Наголосив, що країни НАТО підтримували ЗСУ протягом останніх років. Зокрема, надавали зброю, обладнання, проводили навчання.

«Це допомогло зробити українську армію сильнішою та краще тренованою, ніж будь-коли раніше. Але, звісно, передусім саме хоробрість і відданість українських солдат, чоловіків і жінок в уніформі, допомогла їм чинити опір вторгненню російських сил. І саме ця хоробрість і відданість вразили та надихнули весь світ», додав очільник альянсу.