Главная > Все новости > На борту Boeing 737 рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України знаходилося 2 громадян України – пасажири, і 9 членів екіпажу — також громадяни України

На борту Boeing 737 рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України знаходилося 2 громадян України – пасажири, і 9 членів екіпажу — також громадяни України

За оперативною інформацією, на борту Boeing 737 рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», який розбився після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані, знаходилося 2 громадян України — пасажири, і 9 членів екіпажу — також громадяни України. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

За його словами, решта загиблих — громадяни іноземних країн.

Секретар РНБО України зазначив, що засідання оперативного штабу, який було створено у зв’язку з катастрофою літака, відбулось одразу після надходження інформації від Служби зовнішньої розвідки України про події в аеропорту Тегерана.

«Одразу за дорученням Президента України Володимира Зеленського було створено оперативний штаб для з’ясування усіх обставин трагедії. Ми вже маємо певний обсяг інформації, щоб розуміти, що відбувалося», — сказав Секретар РНБО України.

Водночас О. Данілов закликав не поспішати з висновками щодо причин авіакатастрофи до закінчення офіційного розслідування. О. Данілов повідомив, що українська сторона зараз очікує на підтвердження від Ірану щодо безпечного вильоту для двох українських літаків, які мають забрати загиблих. Також до Тегерану планують вирушити вітчизняні фахівці, які з’ясовуватимуть усі обставини катастрофи.

Як повідомлялося, О. Данілов за дорученням Президента України очолив оперативний штаб при РНБО України, який створено у зв’язку з катастрофою літака Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

___

08.01.2020 після зльоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні (м.Тегеран) пасажирський літак авіакомпанії МАУ зазнав катастрофи і впав неподалік аеропорту. За інформацією, яка уточнюється, пасажири зазначеного рейсу та екіпаж загинули. 

У Департаменті консульської служби МЗС України створено оперативну кризову групу, телефон гарячої лінії — 238 16 57.

One thought on “На борту Boeing 737 рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України знаходилося 2 громадян України – пасажири, і 9 членів екіпажу — також громадяни України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *