Главная > Все новости > Міська влада організовує перевезення на роботу киян, яким справді необхідно їхати на роботу

Міська влада організовує перевезення на роботу киян, яким справді необхідно їхати на роботу

У Києві зафіксований третій випадок захворювання на коронавірус. Про це мер Києва повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Це 50-річний киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію. Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров’я, ні Центр громадського здоров’я. Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій. Зараз пацієнт перебуває вдома, на самоізоляції і отримує лікування під наглядом лікарів», – зазначив Віталій Кличко.

Мер столиці також у черговий раз закликав киян дотримуватися правил безпеки під час обмежувальних заходів.

Слід нагадати, у Києві на час запроваджених обмежень, міська влада організовує транспорт для розвезення на роботу медиків, правоохоронців і працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.

«Всі мають чітко розуміти рівень небезпеки. Адже ми бачимо, яких масштабів набула пандемія в інших країнах. І вимога залишатись вдома – це не примха влади, а спосіб зберегти здоров’я та життя людей. Хочу підкреслити, що робота громадського транспорту сьогодні мотивована одним: перевозити киян, яким справді необхідно їхати на роботу. Це лікарі, працівники продуктових магазинів і підприємств, що не можуть зупинитися, бо забезпечують життєдіяльність міста», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що в ситуації, коли тимчасово не працює метро, міська влада створює дублюючі маршрути громадського наземного транспорту вздовж гілок метро. Також збільшують кількість рухомого складу, що працюватиме на маршрутах зі спальних районів столиці.

«Також ми ведемо переговори з приватними перевізниками щодо залучення їх рухомого складу на маршрути в місті. А є, на жаль, і деякі приватні компанії, з тих, що вже працюють у місті, які зменшують кількість транспорту на маршрутах, що обслуговували. Я вважаю це неприпустимим в такій ситуації!» – заявив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА