Главная > Все новости > Анонсы > Мільярдний сервіс із замовлення поїздок відкриє офіс та дослідницький центр у Києві

Мільярдний сервіс із замовлення поїздок відкриє офіс та дослідницький центр у Києві

Великий європейський стартап з мільярдною капіталізацією – компанія Bolt, що надає сервіс виклику таксі через мобільний додаток, відкриє у Києві свій новий офіс та дослідницький центр.

Офіс компанії, яка раніше була відома як Taxify, розміститься на території інноваційного парку UNIT.City. Також там буде відкрито R&D-центр (Research and Development Center) Bolt.

Про це повідомляє прес-служба UNIT.City.

– Bolt (раніше відомий як Taxify) стане новим резидентом інноваційного парку UNIT.City. Естонська компанія також планує створити свій R&D-центр. До кінця року Bolt почне набір розробників у свій науково-дослідний центр– йдеться у повідомленні.

За інформацією UNIT.City, же в серпні команда Bolt, яка налічує більш, ніж 50 співробітників, розміститься в його інноваційному містечку.

– Переїзд в UNIT.City відкриває для нас нові можливості й перспективи. Ми сподіваємося, що це стане новим етапом у розвитку компанії, а також дасть поштовх до запуску нових проектів, до нового перспективного партнерства та нових ініціатив, каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

За словами СЕО та керівного партнера UNIT.City Макса Яковера, діджиталізація нині є основним трендом розвитку ринку транспорту та логістики у Центральній та Східній Європі.

Згідно дослідження PwC, 68% опитаних компаній очікують прориву завдяки технологіям.

– Те, що один зі 160 європейських «єдинорогів» вирішив відкрити свій офіс, а також центр досліджень і розробок, в UNIT.City, однозначно посилить як інноваційний парк, так і стартап-екосистему усього Києва наголосив Макс Яковер.

Довідка. Компанія Bolt була заснована у 2013 році (під іменем Taxify) у Таллінні студентом Маркусом Віллігом. Нині – це найбільш швидкозростаюча платформа для замовлення поїздок у Європі та Африці. Має 25 мільйонів клієнтів у більш, ніж у 30-ти країнах світу.

У травні 2018-го концерн Daimler та китайський конгломерат Didi Chuxing (конкурент Uber), інвестували в компанію більше $175 мільйонів, після чого вона була оцінена в мільярд доларів й отримала статус «єдинорога» (стартапу, капіталізація якого перевищила $1 млрд за 5 років).

У вересні 2018, компанія запустила сервіс з оренди електричних самокатів у Парижі під новим брендом Bolt, та заявила про намір запустити подібний сервіс в інших містах.

Вперше сервіс Bolt зайшов на ринок Києва у вересні 2016 року, однак не витримав конкуренції з Uber та Uklon. У червні 2018-го повернувся на ринок з агресивною маркетинговою стратегією, 50% знижками, промокодами та акціями для водіїв. 

Джерело