Главная > Все новости > «Медведчук — не актив. Росії він практично не потрібен» — Подоляк 

«Медведчук — не актив. Росії він практично не потрібен» — Подоляк 

Росія не хоче проводити переговори в Маріуполі на Донеччині для безпечного виходу людей з Азовсталі й не реагує на пропозицію обміняти українських воїнів на затриманого нардепа Віктора Медведчука.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю, передає «Радіо Свобода»

«Безумовно, шанси (на проведення спецраунду. -) залишаються. Для нас принципово було б забрати людей наших: не тільки цивільних, а й військових, які сьогодні є символом незламності України.

Російська Федерація націлена на максимальне знищення Маріуполя в цілому… Російська Федерація поки що все це (пропозиції щодо звільнення цивільних і військових у місті. -) ігнорує, бо росіяни на сьогодні репутаційно все втрачають. Я так розумію, їм немає різниці: вб’ють вони тисячу цивільних чи 10 тис.», — сказав Подоляк.

За його словами, Медведчука в Україні хтось «брендував» як людину впливову і важливу для Російської Федерації. Натомість з’ясувалось, що «він їм практично не потрібний».

«Цінність зламати Маріуполь, знищити його, вбити там практично всіх захисників для них набагато більша, як вони вважають з пропагандистської точки зору, ніж забрати Медведчука чи будь-кого. Тому Медведчук не актив. Ми його обміняти на наших хлопців не можемо.

На умовному столі переговорів про обмін лежать усі пропозиції, включаючи можливість обміняти Медведчука. Просто ми бачимо реакцію російської сторони, що для них Медведчук не є цінним активом. Взагалі», — підсумував Подоляк.