Главная > Все новости > Мала, ми вже навряд чи побачимося. Кільце стискається на «Азовсталi» дружина захисника Маріуполя повідомила невтішну звістку

Мала, ми вже навряд чи побачимося. Кільце стискається на «Азовсталi» дружина захисника Маріуполя повідомила невтішну звістку

Чоловік Наталії Зарицької останній раз виходив на зв’язок із підвалів « азовсталі » 7 травня на 15 хвилин . Під час розмови він дозволив показати своє фото . « Мала , норм . Живий , здоровий . Більш , на жаль , нічого втішного . Пишу вже майже з того світу . Кільце стискається на « азовсталі » , ми відступаємо далі » . Також він попросив допомогти його мамі по можливості , та написав , що ООН і Червоний хрест цікавляться виключно цивільними і про екстракцію , то все казочки . « Ми просто не люди , а сміття , люди другого чи третього сорту для них » . Бійці помирають у підвалах заводу від елементарних поранень , бо немає антибіотиків , пораненим ріжуть кінцівки в темряві без обезболювання .

Наталя й інші дружини та матері захисників Марiуполя роблять все , що можуть , аби врятувати своїх рідних , які все ще живі і все ще тримають оборону . Наталя розповіла Великому Києву , що вона написала сотні листів , затегала сотні можновладців та лідерів думок . Дала понад 15 iнтерв’ю українським та закордонним медіа . – Я писала Президенту Зеленському , Олені Зеленській , Шмигалю . Олексію арестовичу писала ще від початку . Він навіть мої перші повідомлення за березень не читав . Ніхто з них не відреагував .

Єдиний , хто узагалі відповів на мої листи помічник генштабу ЗСУ зі стратегічних комунікацій . Він сказав , що треба вірити … Також я дзвонила Лесі Забуранній , депутатці від Слуг Народу . Вона сказала , це не її напрямок . Спілкувалася також з впливовими людьми , яких не буду називати , передала міркування мого чоловіка про те , як можна врятувати наших . але ці деталі також не хочу розкривати . І я продовжую , сьогодні написала Ірині Геращенко та Яні Зінкевич . Я готова зустрічатися з аваковим , з ким завгодно . Ось , вам все розповідаю , оприлюднюю наші особисті переписки , бо я пообіцяла чоловіку , що буду говорити з усім світом через журналістів .

а що каже ваш чоловік ? -Він каже , що полону не буде , не буде такого подарунку ворогові . Буде бiй до останньої краплі крові . Чоловік схуд на 20 кілограмів , пожовтів , змінилися очі , та він , як завжди , сильний духом і тілом . Я вірю , що побачу його .

Коли він зник зі зв’язку на два тижні , мені всі говорили , що шансів нема , він загинув . а я вірила , що живий . І він живий ! | інші хлопці живі . У багатьох – важкі поранення . Наші хлопці , вони сталеві , вони вважають , що померти не страшно , страшно жити у двадцять першому столітті , де можливий такий жах .