Главная > Все новости > Лавров знав про звірства російських агресорів в Україні — Кулеба

Лавров знав про звірства російських агресорів в Україні — Кулеба

Російські офіційні особи знають про те, що роблять російські окупанти, про їхню злочинну поведінку.

Про це сказав міністр іноземних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю ВВС.

«І щоб там міністр Лавров не говорив, він знає правду, він знає про звірства російської армії в Україні», — упевнений Кулеба.

Дипломат зазначив, що Україна добиватиметься покарання для всіх, хто вчинив злочини проти людяності в українських селах та містах.

«Будемо дуже старанно працювати, щоб покарати не лише тих, хто вчинив це, але й тих, хто віддавав накази, або нічого не зробив у той момент, коли злочини відбувалися. А також політичне керівництво Росії, яке зробило все це можливим, відправивши російську армію в Україну та знелюднивши українців в очах російських солдатів, які вчинили всі ці злочини», — сказав керівник МЗС.

На його думку, майбутнє цієї війни вирішуватиметься на передовій, на полі бою, а також у тих кабінетах у Європі та Північній Америці, де прийматимуться рішення про санкції та постачання зброї.

«Мушу визнати, що дипломатія в цих умовах не є центральною опорою мирного врегулювання, мирного процесу. Ми маємо завоювати мир на полі бою…. Але кожна окрема війна в історії людства закінчувалася угодою, і ми повинні розуміти, якими будуть основні параметри цієї угоди», — відзначив Кулеба.