Главная > Все новости > «Лапа підтримки»: в Охматдит принесли тварин із зоопарку

«Лапа підтримки»: в Охматдит принесли тварин із зоопарку

Психологи вже давно довели, що для одужання хворого надзвичайно важливий його психологічний стан. Сьогодні у сквері НДСЛ «Охматдит» шумно і гамірно – сюди завітали тварини зі столичного зоопарку. До дітей приїхали і тхір Федя, і щурики Малинка та Ожинка, кролик Рекс та шиншила Маркус, морська свинка Хлоя.

Сергій Харьков, заступник генерального директора «Київського зоологічного парку», розповідає про користь спілкування з тваринами:

А Володимир Жовнір, головний лікар Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України, пацієнти якого з нетерпінням чекають приїзду чотирилапих гостей, зазначає:

– Психологічний статус дітей та батьків, які проводять час з тваринами, йдуть до зоопарку, повністю змінюється в позитивну сторону. Відповідно, одужання цих людей проходить на порядок швидше. Діти починають радіти життю.

Слова лікаря підтверджують і батьки хворих дітей. Тетяна, мама 2-річного Максимки, розповіла, що після спілкування з тваринами у дитини покращується настрій та апетит.

Микита з мамою із задоволенням спілкуються з тваринками. Найбільший захват у дитини викликає тхір Федя, який надзвичайно активний та допитливий. Останні 3 місяці хлопчик провів у реанімації, переніс декілька операцій. Тому звичайних дитячих радощів йому дуже не вистачає.

На радість хворим діткам акції з зоопарком стали вже традиційними.

Джерело