Главная > Все новости > Анонсы > Креативний захід до Дня Соборності

Креативний захід до Дня Соборності

22 січня 2019 року відбудеться вже 12-тий Живий Ланцюг Соборності на мосту Патона. Захід передбачає цілу низку цкавих активностей, родзинкою традиційно стане 30-метровий державний прапор, який утворять учасники акції.  Учасники акції символічно об’єднують береги Дніпра «живим ланцюгом» на мосту Патона в Києві, рухаючись назустріч двома колонами — з лівого берега (символізує Українську Народу Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).

Акція є неполітичною, тому не допускається наявність жодної партійної або іншої символіки, лише прапори України. Про це повідомляє  Департамент молоді та спорту м.Києва, за сприяння якого проводиться акція. Її організаторами є   ГС «Центр національно-патріотичного виховання» (контактна особа — Eugen Kvaskov, голова Громадської спілки) Братство козацького бойового Звичаю «СПАС»

Збір учасників починається о 7:30 біля двох локацій:

 на лівому березі біля останньої перед мостом зупинки громадського транспорту, (координати на карті https://goo.gl/maps/gqW2bEcwx2y), найближча до неї станція метро «Лівобережна»;

— на правому березі біля колоннади при вході на міст Патона (координати на карті https://goo.gl/maps/r4VjpmAozTq ), найближча до неї станція метро «Дружби народів».

Усім охочим учасникам волонтери будуть розфарбовувати обличчя в кольорах державного прапора. Опісля акції відбудеться конкурс із визначенням трьох переможців із найкреативнішим та найсимпатичнішим малюнком на обличчі, котрим будуть вручені призи.

О 8:00 колони учасників почнуть рухатися одна назустріч одній по північній пішохідній частині мосту Патона.

Кожна колона нестиме свою частину 30-метрового прапору (синю або жовту). Посередині мосту обидві колони зустрінуться та символічно об’єднають лівий та правий береги Дніпра, Схід та Захід України єдиним 30-метровим прапором України.

Після об’єднання учасники акції спільно виконають гімн України, а також вшанують пам’ять Героя України, Сергія Нігояна, що був убитий 22 січня 2014 року, та всіх борців, що поклали своє життя за Українську Державу, запаливши свічки.

Після цього всі учасники рушать в бік лівого берегу, де на них чекатиме гарячий чай, та теплий гурт однодумців, святковий салют. Всі учасники отримають роздруковану версію Акту Злуки, а також пам’ятну жовто-блакитну стрічку на згадку про акцію. Тут же відбудеться і конкурс на найкращий малюнок на обличчі та фотосесія.