Главная > Все новости > Активисты района > КП «ШЕУ» Печерського району активно виконує роботи з очищення зливоприймачів і оглядових колодязів

КП «ШЕУ» Печерського району активно виконує роботи з очищення зливоприймачів і оглядових колодязів

Працівники комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них» Печерського району міста Києва активно виконують роботи з очищення зливоприймачів і оглядових колодязів на території центрального району столиці.

Так, протягом тижня дорожні служби району очистили центральні вулиці, автомагістралі, а саме: вул. Михайла Грушевського, Німанська, Інститутська, Лютеранська, Шовковична, генерала Алмазова, Велика Васильківська, бульв. Дружби Народів, Лесі Українки, та інше.

Особлива увага приділяється зливоприймачам, ливневим стокам і оглядовим колодязям, які розташовані в занижених місцях, адже саме вони найбільш вразливі до накопичення води, чим створюють незручності для водіїв і пішоходів.

Довідково:

У разі виникнення питань, що стосуються очищення зливоприймачів, ливневих стоків та оглядових колодязів звертайтесь до чергового диспетчера КП «ШЕУ» за тел.: (044) 280 52 28.