Главная > Все новости > Коронавірус у Києво-Печерській лаврі: звідки нові зараження та чи запровадять там карантин?

Коронавірус у Києво-Печерській лаврі: звідки нові зараження та чи запровадять там карантин?

Медики зафіксували новий спалах коронавірусу, пов’язаний з Києво-Печерською лаврою. Тож невдовзі всю територію можуть закрити на карантин.

Деталі про новий спалах коронавірусної хвороби на території Києво-Печерської лаври, де також розмішений заповідник, розповів міністрі охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

Пряма мова: «Якщо ми говоримо про Києво-Печерську лавру, на сьогодні є 17 нових випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. Це всі люди, які були контактні з пацієнтами, які захворіли два-три тижні тому.

Вони перебували на самоізоляції – і зараз, уже по виходу з самоізоляції, їм було зроблено ПЛР-тестування, у 17 осіб виявили позитивний тест – у них підтверджено COVID-19″.

Деталі: Степанов не пояснив, чому хворобу в цих людей виявили лише тепер.

Щодо подальших дій міністр зазначив, що в органів місцевого самоврядування є повноваження посилити карантинні заходи локально – в даному разі, на території заповідника Києво-Печерська лавра – за поданням санітарного лікаря Києва.

Він додав, що питання про закриття на карантин лаври – в компетенції органів місцевого самоврядування (в цьому випадку – Київської міської державної адміністрації), які й повинні приймати відповідне рішення. Адже це їх компетенція, а МОЗ не має відповідних повноважень.

Джерела: Українська правда, 24 канал