Главная > Все новости > Анонсы > КО «Київзеленбуд» запрошує до обговорення концепції влаштування скверу на вул.Тверський тупик

КО «Київзеленбуд» запрошує до обговорення концепції влаштування скверу на вул.Тверський тупик

«Київзеленбуд» запросив киян долучитися до обговорення  концепції влаштування скверу на вул. Тверський тупик у Печерському районі. Зокрема, на сторінці Facebook зазначено:

«Працюючи над концепцією, ми враховували, що сквер розміщений в історичній місцевості з архітектурними пам’ятками. Особливість ділянки – сусідство з кріпосними валами.


Площа ділянки під капітальний ремонт – 1,6945 га. Сквер поділено на прогулянкову та спортивну зони. У кожній з них ми вирішили відобразити елементи, пов’язані із нашою історією — відповідні інформаційні стенди, стилізовані ігрові елементи. Родзинкою скверу мають стати чагарникові 3D-моделі, які повторюватимуть контури Києво-Печерської цитаделі, Васильківського, Госпітального та Звіринецького укріплень.


За концепцією, площа прогулянкових доріжок з ФЕМ складатиме більше 2 000 кв.м., газонів – 7348 кв.м., чагарників – 805 кв.м. Пропонується висадити у сквері також дерева, які в різні пори року додаватимуть скверу барв: павловнія навесні розпускатиметься бузковим цвітом, а гінкго білоба восени набиратиме золотаво-жовтого кольору.


Чекаємо на Ваші коментарі та слушні зауваження, які будуть враховані в подальшій роботі над концепцією та проєктом.»