Главная > Все новости > У столиці планують створити Київський міський дім національностей

У столиці планують створити Київський міський дім національностей

Київська міська рада прийняла рішення про внесення змін до статутів комунальних підприємств у сфері культури та затвердила перелік закладів культури базової мережі місцевого рівня. Ці рішення дають можливість Департаменту культури нарешті створити Київський міський дім національностей, що передбачено Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року та міською цільовою програмою «Столична культура: 2019-2021».

«Прийняті рішення на сьогодні є одними із ключових для подальшої роботи Департаменту культури. У Києві проживають представники більш ніж 124 національностей і ми маємо ефективно забезпечувати їхній комфорт. А Дім національностей фактично має стати центром консолідації етнічних громад столиці. Це великий проект, і сьогодні ми зробили перший крок на шляху до його реалізації»,  – зазначила директор Департаменту культури Діана Попова.

Окрім того, відповідно до Указу Президента України від 07.05.2019 Київською міською радою прийнято рішення про перейменування «Київського академічного Молодого театру» в «Київський національний академічний Молодий театр». Перейменовано також філію музею театрального, музичного та кіномистецтва України – «Музей-квартира В. С. Косенка» на «Меморіальний музей-квартира В. С. Косенка».

Джерело