Главная > Все новости > Київську мерію підсвітили кольорами італійського прапору на знак солідарності з Італією у боротьбі з коронавірусом

Київську мерію підсвітили кольорами італійського прапору на знак солідарності з Італією у боротьбі з коронавірусом

Київську мерію у п’ятницю ввечері підсвітили кольорами італійського прапору на знак солідарності та підтримки Італії у боротьбі з коронавірусом. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Київ розпочав акцію на підтримку Італії. Багато хто з вас міг бачити, що ми встановили уздовж Хрещатика прапорці України та Італії. А відсьогодні три вечори – з п’ятниці до неділі – будівля мерії підсвічуватиметься у кольори італійського прапору. На знак солідарності наших країн у боротьбі з пандемією, яку долає сьогодні світ», –  зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що ситуація в Італії –  трагічна. І при цьому італійські лікарі, рятувальні служби показують сьогодні справжню відвагу і непохитність у виконанні своєї професійної місії.

«Ми хочемо висловити свою підтримку Італії, свою підтримку італійському народу! Resisti, Italia!» – зазначив Віталій Кличко.

Разом із тим, Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа наголосив на важливості відносин і діалогу між Італією та Україною в протистоянні розповсюдженню коронавірусу. Він зауважив, що Італія виконує сьогодні провідну роль у подоланні надзвичайної ситуації на світовому рівні. Саме тому Італія ділиться напрацьованим досвідом з іншими країнами світу, зокрема, і з Україною.

«Місто Київ та Посольство Італії об’єднують зусилля з метою засвідчити солідарність між Україною та Італією у вжитті надзвичайних заходів у протистоянні з пандемією. Про це свідчить також і те, що будівля київської мерії підсвічена на знак підтримки кольорами Італії! Подібні ініціативи нам сьогодні дуже необхідні. Бо наша країна працює безперестанку, з відвагою та рішучістю борючись з безпрецедентною кризою. Разом ми впораємось!»  – наголосив Посол Італії в Україні.

Джерело