Главная > Все новости > Активисты района > Київський Національний університет технологій та дизайну провів презентацію діяльності закладу для делегації району Чаоян м. Пекін

Київський Національний університет технологій та дизайну провів презентацію діяльності закладу для делегації району Чаоян м. Пекін

09 вересня 2019 року в рамках міжнародних відносин та ініціативи Печерської райдержадміністрації у Київському Національному університеті технологій та дизайну відбулась робоча зустріч керівництва університету та китайської делегації на чолі з радником із зовнішньої торгівлі району Чаоян, м. Пекін – Ма Шуань. Фтозвіт.

 Київський Національний університет технологій та дизайну представляв проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Віталій Чабан, декан факультету дизайну, доктор технічних наук, професор Марина Колосніченко та доктор технічних наук, професор кафедри дизайну Калина Пашкевич.

 Також в данному заході взяли участь представники асоціації Beijing Yabaolu International Chamber of Commerce міста Пекін та Печерської райдержадміністрації.

 Для делегації з Пекіну провели презентацію матеріально-технічної бази університету та ознайомили з методикою викладання у навчальному закладі.

 Основною метою візиту іноземної делегації є обмін досвідом і технологіями в різних напрямках з використанням новітніх методів та обговорення передумов щодо подальшого практичного співробітництва в галузі дизайну та моди.