Главная > Все новости > Анонсы > Київ підписав Меморандум про співпрацю між Олександрівською клінічною лікарнею та клінікою рентгеноваскулярної хірургії «ENERI»

Київ підписав Меморандум про співпрацю між Олександрівською клінічною лікарнею та клінікою рентгеноваскулярної хірургії «ENERI»

Підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку співпраці між Олександрівською клінічною лікарнею м. Києва та клінікою рентгеноваскулярної хірургії «ENERI» під час перебування офіційної делегації Київської міської державної адміністрації у місті Буенос-Айресі. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зазначив, що головна мета візиту – забезпечення практичної імплементації Угоди про культурне та соціально-економічне співробітництво між містом Києвом та Автономним містом Буенос-Айресом.

«Одним із напрямів такого співробітництва є розвиток співпраці і взаємодії у сфері охорони здоров’я. У рамках підписаного меморандуму буде організовано роботу постійно діючого телемосту із надання онлайн-допомоги спеціалістам столичної лікарні у питаннях діагностики та лікування хворих із судинно-мозковими та серцево-судинними захворюваннями, проведено дистанційні майстер-класи (трансляції з операційної клініки Буенос-Айресу) для діагностики та лікування хворих зі складними формами судинних уражень. Окрім того, передбачено стажування/навчання на робочому місці лікарів інтервенційної радіології в операційних клініки «ENERI» та відкриття на базі Олександрівської лікарні стенд-класів із навчання, удосконалення хірургічних методів лікування у рентгеноваскулярній хірургії. Також заплановано проведення у місті Києві науково-практичної конференції за участю провідних фахівців аргентинських клінік із проблем тактики сучасного лікування пацієнтів із судинно-мозковими та серцево-судинними захворюваннями», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, таким чином лікарі матимуть можливість навчатися новому та ділитися досвідом у галузі екстреної медицини, у лікуванні серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань із фахівцями однієї з найсучасніших клінік світу.

«Також у рамках візиту відбулася зустріч із заступником Голови Уряду Автономного міста Буенос-Айрес Д. Сантільї, під час якої визначили пріоритетні напрями поглиблення взаємодії між виконавчою владою столиць двох держав на середньострокову перспективу та закріплено у відповідному Протоколі про наміри щодо активізації взаємодії на рівні органів виконавчої влади Києва та Буенос-Айреса. Окрім того, під час зустрічі з Главою Кабінету Держсекретаріату транспорту Н. Капуто, заступником Держсекретаря з питань «Розумного міста» М. Вільямсом, генеральним директором Департаменту інформаційних технологій Міністерства освіти та інновацій П. Млинкевичем обмінялися досвідом із проблематики розвитку міської інфраструктури, зокрема управління системою громадського транспорту, а також застосування передових технологій у рамках реалізації програми «Smart City» у столицях обох країн», – розповів Микола Поворозник.

Джерело: КМДА