Главная > Все новости > Київ передав МОЗу 100 костюмів біологічного захисту для медиків

Київ передав МОЗу 100 костюмів біологічного захисту для медиків

Київ передав Міністерству охорони здоров’я 100 костюмів біологічного захисту для українських медиків, які працюватимуть із пацієнтами з підозрою на захворювання коронавірусом.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в програмі «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

«На рівні МОЗу, держави ось цих костюмів захисних не було. Місто Київ передало 100 спеціальних костюмів захисту Міністерству.Це підтвердження слів, що тут лунали: політики протидії і попередження поширення коронавірусу на рівні держави, на жаль, немає», – сказав мер Києва.

Також він зазначив, що столична влада замовила обладнання для проведення експрес-тестів на коронавірус і планує встановити його в обох аеропортах Києва. Щоб пасажирам, у яких виявили високу температуру або ознаки можливого захворювання, могли зробити тест безпосередньо в аеропорту.

«Ми замовили обладнання для експрес-тестів, за допомогою яких протягом 30-40 хвилин можна отримати результати діагностики. Я доручив, щоб таке обладнання встановили у «повітряних воротах» Києва – у Борисполі та Жулянах. Аби оперативно виявляти людей з підозрою на коронавірус», – додав Віталій Кличко.

Також він нагадав, що в столиці проводять теоретичну підготовку медиків. А сьогодні в одній із лікарень відбулися і практичні навчання з виявлення коронавірусу та проведення протиепідемічних заходів. У навчаннях взяли участь медики, рятівники, поліція та представники органів місцевої влади.

За словами Віталія Кличка, столична влада здійснює превентивні заходи з попередження поширення коронавірусу. Зокрема, весь комунальний громадський транспорт столиці перед виходом на лінію щодня обробляють дезінфікуючими засобами.

А в 7 столичних лікарнях облаштували бази для госпіталізації пацієнтів із підозрою на вірус Covid – 19 (коронавірус).

Усього розгорнуто майже 500 ліжок – для дорослих, дітей та вагітних. У структурі інфекційних відділень передбачено 78 боксів. Реанімаційні ліжка інфекційних відділень медзакладів забезпечені апаратами штучної вентиляції легень.

Разом із тим, мер Києва закликав українців дотримуватись елементарних правил безпеки та гігієни, щоб убезпечити себе від зараження коронавірусом.

Джерело