Главная > Все новости > Анонсы > КИЯНИ ХОЧУТЬ НАЗАВЖДИ ЗАБОРОНИТИ БУДІВНИЦТВО В СТОЛИЧНИХ ПАРКАХ ТА ЛІСАХ

КИЯНИ ХОЧУТЬ НАЗАВЖДИ ЗАБОРОНИТИ БУДІВНИЦТВО В СТОЛИЧНИХ ПАРКАХ ТА ЛІСАХ

Мешканці столиці закликають владу запровадити довічний мораторій на забудову парків і лісопаркових зон столиці.

Відповідна петиція з’явилась на сайті Київської міської ради.

Автор петиції Павло Касьяненко звертається до мера столиці Віталія Кличка та депутатів Київради з проханням залишити зелені зони недоторканими.

«У місті не один рік видаються дозволи великому бізнесу під забудову територій, які не просто частково, а обов’язково повинні бути недоторканними… Це дрібні парки, лісопаркові і прибережні зони, на яких підприємці, примудряються розміщувати найрізноманітніші об’єкти, в тому числі і сучасні висотні житлові будинки», – йдеться в петиції.

Він зазначив, що згідно зі ст. 61 Земельного кодексу України заборонено будівництво будь-яких споруд навколо водойм, вздовж річок і на островах (крім гідротехнічних).

«У зв’язку з чим прошу столичну новообрану владу ввести довічну заборону на забудову будь-яких зелених зон столиці, які охороняються законом, інакше нам, киянам, із вами, депутатами, відпочивати і повноцінно жити стане ніде», – заявив Касьяненко.

Петицію зареєстрували 11 грудня. Наразі вона зібрала 73 голоси. Для розгляду Київрадою її мають підписати 10 000 людей за 87 днів.

Джерело