Главная > Все новости > Із 25 листопада до 10 грудня триватиме Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Із 25 листопада до 10 грудня триватиме Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Із 25 листопада до 10 грудня триватиме Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Акція проводиться в Україні щорічно за ініціативи Центру Жіночого Глобального лідерства (США) з 1991 року. Про це повідомили у Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Метою акції є привернення уваги громадськості до потреби подолання ґендерно зумовленого насильства, зокрема домашнього, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та задля активізації співпраці держави та громадянського суспільства у цій сфері.

Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти ґендерно-зумовленого насильства та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною у громадській чи приватній сферах, незалежно від статі, є грубим порушенням її прав.

У цей шістнадцятиденний період входять важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – роковини інциденту в Монреалі.

Джерело