Главная > Все новости > Анонсы > Із 10 вересня до 10 листопада на ділянці вулиці Круглоуніверситетській тимчасово обмежать рух транспорту

Із 10 вересня до 10 листопада на ділянці вулиці Круглоуніверситетській тимчасово обмежать рух транспорту

Із 10 вересня до 10 листопада на вулиці Круглоуніверситетській (від перетину з Крутим узвозом до будинку № 12) тимчасово обмежать рух транспортних засобів із зайняттям проїжджої частини та тротуару у зв’язку із прокладанням мереж водопостачання та каналізації. Це передбачено розпорядженням КМДА № 1532.

Відповідні роботи дадуть змогу підключити ці мережі до житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії № 86 «Консул» на вулиці Лютеранській, 14-в у Печерському районі.

На період виконання робіт замовник будівництва – ПАТ «Промінвестгруп-1» – зобов’язаний розробити, погодити із Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури тимчасову схему організації дорожнього руху,  забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів і транспортних засобів.

Після завершення робіт, до 10 листопада, товариство також має відновити покриття проїжджої частини на всю ширину та довжину в межах розриття за типом існуючого, а покриття тротуарів – фігурними елементами мощення.

Джерело