Главная > Все новости > Губернатор Закарпаття, який називає росіян «братами», захищає колаборантів з ОПЗЖ

Губернатор Закарпаття, який називає росіян «братами», захищає колаборантів з ОПЗЖ

У Мукачеві поліція за вказівкою голови ОВА побила та затримала місцевих мешканців, які на виконання рішення РНБО про заборону партії ОПЗЖ не пускали її представників на засідання міськради.

Про це повідомив журналіст та блогер Олександр Аронець.

«У Мукачівській міськраді відбувся хороший прецедент. Громада не пропускала на сесію міськради депутатів від ОПЗЖ. Власне, на виконання указу президента та рішення РНБО, які припинили діяльність цієї партії. І це дуже правильно. Нехай публічно виходять з партії та оголошують про припинення існування фракції, як це зробили депутати ОПЗЖ окупованого Херсона, а тоді хай працюють на громаду (після того, як поспілкуються з СБУ, звісна річ).Але одне я не можу зрозуміти. Поліція побила громаду, яка не допускала регіоналів на сесію. Хоча мало би бути навпаки, адже є рішення РНБО. Ба більше, за інформацією ЗМІ побили навіть нардепа Балогу, який також намагався не допустити регіоналів на сесію, після чого той потрапив до реанімації з гіпертонічною кризою та травмами від рук поліції», — написав Аронець.

Журналіст зазначив, що, за словами мукачівців, поліція діяла за вказівкою голови Закарпатської обласної військово-цивільної адміністрації Віктора Микити.

«Колаборантів з ОПЗЖ поліція захищала за вказівкою Віктора Микити, голови ОДА. Сьогодні війна і політичні розборки в міських радах, на мою думку є неприпустимими. Але колаборантів, які роками торгували Україною, слід ставити на місце. Тим паче, коли є указ президента. То ж, пане Віктор Микита, як і всі інші голови військово-цивільних адміністрацій — зараз чудовий і можливо єдиний шанс знищити 5 колону кремля. Займіться цим, це ваш прямий обов’язок», — закликав Аронець.