Главная > Все новости > «Глухі та сліпі. Живуть на Марсі» — Подоляк розповів, як делегація РФ вдає із себе дурнів

«Глухі та сліпі. Живуть на Марсі» — Подоляк розповів, як делегація РФ вдає із себе дурнів

Російська делегація відмовляється коментувати звірства своїх солдат у Бучі та удар по вокзалу у Краматорську.

Росіяни звинувачують у цьому «нацистів» та називають бучанську трагедію «виставою акторів Голлівуду», заявив в ефірі «Настоящего времени» радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

«До Росії є юридичні претензії за порушення правил та звичаїв ведення війни. А це конкретні кримінальні справи, подані до міжнародних трибуналів. Туди потраплятимуть конкретні командири, виконавці. Тож їм не вдасться, як 2014 року, відсидітися. Вони навмисне вбивають мирних громадян, щоб що? Щоб своїм громадянам сказати: «Дивіться, «українські нацисти» стріляють у мирних громадян»?. Я цю логіку не можу зрозуміти», — заявив Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Росіяни застрягли у 2014 році» — Подоляк щодо прорахунків РФ в Україні

Ракету по краматорському вокзалу РФ випустила з тимчасово окупованого міста Шахтарськ на Донеччині. Російська переговорна делегація цього не визнає, додав радник глави ОП.

«Ми щоразу порушуємо питання, які стосуються Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Макарова, Бородянки, Краматорська. Але російська делегація або члени російських підгруп удають, що вони живуть у паралельній реальності або на планеті Марс, і у них цього немає. Вони, м’яко кажучи, не надто реагують у нормальному людському розумінні слова на будь-які претензії, які задокументовані з погляду злочинів», — зауважив Подоляк.

За пару тижнів вони говоритимуть, що їхніх солдат в Україні немає, а воюють «невстановлені зелені чоловічки», спрогнозував представник ОП.

«Вони піднімають очі, дивляться на вас прямо та кажуть: «Це нацисти самі прийшли та обстріляли мирних жителів». Хоча «нацистськими» швидше можна назвати дії росіян в Україні. У світі невдовзі з’явиться поняття «російський нацизм». Бо їхня поведінка абсолютно нелюдська, антигуманна», — заявив Михайло Подоляк.

Російська Федерація продовжує залишатися в стані сліпих, глухих і не здатних реагувати на жодні морально-етичні нормативи співіснування, підсумував Подоляк.