Главная > Все новости > Фонтан біля “Зоряного” запрацює вже у травні

Фонтан біля “Зоряного” запрацює вже у травні

Вже у травні на площі біля оновленого кінотеатру “Зоряний” запрацює відроджений фонтан та новий громадський простір навколо нього.

Про це “Вечірньому Києву” розповів депутат Київради Ярослав Діденко, який був одним з ініціаторів повернення “Зоряному” його первісного статусу кінотеатру.

— Власники обіцяють, що новий фасад ми зможемо побачити вже у травні. Тоді ж запрацює фонтан та громадський простір. А кінопокази відновляться вже восени, — розповів Діденко.

За його словами, нові власники кінотеатру — велика ресторанні група — вирішили піти назустріч громаді міста та відновити функціонування “Зоряного” як кіно-культурного центру, який має дуже велике значення для мешканців усього Печерська.

До травня вони планують оновити фасад споруди, на якому буде збережено велику вивіску — “Зоряний”, яка є його фірмовим логотипом. Що стосується внутрішнього оздоблення кінотеатру, а особливо його оснащення професійним обладнанням для кінопоказів, то часу не це піде трохи більше, адже його доведеться встановлювати “з нуля”.

Також у травні планується запустити фонтан, який нині вже належить громаді міста, та стане стане окрасою громадського простору на площі навколо “Зоряного”.


vechirniykiev.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *