Главная > Все новости > Фонтан біля “Зоряного” запрацює вже у травні

Фонтан біля “Зоряного” запрацює вже у травні

Вже у травні на площі біля оновленого кінотеатру “Зоряний” запрацює відроджений фонтан та новий громадський простір навколо нього.

Про це “Вечірньому Києву” розповів депутат Київради Ярослав Діденко, який був одним з ініціаторів повернення “Зоряному” його первісного статусу кінотеатру.

— Власники обіцяють, що новий фасад ми зможемо побачити вже у травні. Тоді ж запрацює фонтан та громадський простір. А кінопокази відновляться вже восени, — розповів Діденко.

За його словами, нові власники кінотеатру — велика ресторанні група — вирішили піти назустріч громаді міста та відновити функціонування “Зоряного” як кіно-культурного центру, який має дуже велике значення для мешканців усього Печерська.

До травня вони планують оновити фасад споруди, на якому буде збережено велику вивіску — “Зоряний”, яка є його фірмовим логотипом. Що стосується внутрішнього оздоблення кінотеатру, а особливо його оснащення професійним обладнанням для кінопоказів, то часу не це піде трохи більше, адже його доведеться встановлювати “з нуля”.

Також у травні планується запустити фонтан, який нині вже належить громаді міста, та стане стане окрасою громадського простору на площі навколо “Зоряного”.


vechirniykiev.com.ua