Главная > Все новости > Активисты района > До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії на Печерську організовано фотовиставку «Чорнобиль, чорна биль, чорний біль»

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії на Печерську організовано фотовиставку «Чорнобиль, чорна биль, чорний біль»

Сьогодні, 26 квітня, увесь світ відзначає День пам’яті Чорнобильської трагедії та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Фотозвіт.

 З цієї нагоди, за сприянням голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука, в Камінній залі Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» організовано фотовиставку «Чорнобиль, чорна биль, чорний біль».

 Дана фотовиставка сформована за результатами фотосесій в Прип’яті та Чорнобилі в лютому 2019 року. Експозиція складається із 60-ти широкоформатних фото.

 Сьогодні, в Камінній залі НІАМ «Київська фортеця», відбулась зустріч з авторами фотографій, де кожен бажаючий мав змогу послухати їхні враження від поїздки та спілкування з людьми, які й досі живуть у зоні відчуження.

 Прип’ять –  колись молоде, сучасне, красиве місто, а зараз – мертве, в результаті найбільшої у світі техногенної ядерної катастрофи. Це місто без людей, без життя та без майбутнього.

 Виставка діятиме до 30 квітня 2019 року включно.

 Місце: вул. Госпітальна, 24-А, Камінна зала НІАМ «Київська фортеця».