Главная > Все новости > Активисты района > Депутати Київради вирішили долю Дитячої клінічної лікарні №7

Депутати Київради вирішили долю Дитячої клінічної лікарні №7

Схоже, що у скандалі, який виник довкола Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району, поставлено крапку. Нагадаємо, що йдеться про пропозицію реорганізувати цей медичний заклад «шляхом приєднання до Київського міського центру дитячої нейрохірургії». Відповідний проект рішення Київради викликав обурення у батьків маленьких пацієнтів через побоювання, що найкращу в Україні дитячу лікарню взагалі хочуть ліквідувати.

У Департаменті охорони здоров’я КМДА своєю чергою запевнили, що реорганізація ніяк не вплине на роботу відділень. Навпаки, будуть створені нові. Але на безкоштовне лікування можуть розраховувати тільки діти киян. Мовляв, місцевий бюджет не розрахований на безкоштовну допомогу мешканцям інших регіонів, які лікуються у терапевтичних відділеннях (зокрема, нефрологічному) Дитячої клінічної лікарні №7. А таких пацієнтів сьогодні 55%.

Як би там не було, але Постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту відхилила спірний проект рішення. Цю новину батьки маленьких пацієнтів, які зібралися сьогодні під мерією на акцію протесту, зустріли оплесками. Серед них – багато іногородніх, які не можуть отримати якісну медичну допомогу за місцем проживання, тому змушені звертатися, зокрема, до відділення нефрології Дитячої клінічної лікарні №7.

– Не важливо, звідки маленькі пацієнти – з Києва, з інших регіонів України, або навіть інших держав. Чужих дітей не буває, – підтримав рішення Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я столичний депутат Олександр Омельченко.

Джерело