Главная > Все новости > Анонсы > Де купити моторну оливу?

Де купити моторну оливу?

Галузевий підрозділ «OIL» компанії «Ембер» спеціалізується на поставках (оптових і роздрібних) промислових і автомобільних мастил, герметиків, компаундів і промислових клеїв.

Даний напрямок роботи нашої фірми допомагає забезпечувати безперебійну та ефективну роботу різних видів промислового обладнання, компресорів, двигунів внутрішнього згоряння, гідравлічних систем, редукторів, а також задовольняє потреби будівельників в високоякісних герметизуючих матеріалах.

Компанія «Ембер» працює для того, щоб українські компанії могли на вигідних умовах купувати кращі масла і мастила. Ми зарекомендували себе на українському ринку як надійного і відповідального постачальника мастильних матеріалів і масел, вироблених світовими лідерами в цій сфері, і пропонуємо вам найкраще: Mobil, Texaco, Molykote, DOWSIL (Dow Corning), Permabond, Prista Oil. Ми реалізуємо також якісні масла та мастильні матеріали вітчизняних виробників і допомагаємо підбирати серед них аналоги закордонним виробникам.

Наші покупці – це промислові підприємства, машинобудівні та металургійні заводи, деревообробні підприємства, будівельні організації, що працюють в Україні.

Ми прагнемо до найбільш швидкого і повного задоволення потреб клієнтів, тому на наших складах представлений широкий асортимент:

 • промислових масел і мастил для широкого спектра виробництв,
 • автомобільних масел (моторних, трансмісійних),
 • пластичних мастил,
 • також завжди є в наявності герметики і компаунди, промислові клеї.

Офіційні інтернет-сайти «Ембер» з продажу мастильних матеріалів:

 • emberoil.com — реалізація масел і змащувальних матеріалів
 • molykote.in.ua — продаж змазок Molykote
 • texaco.ember.ua — масла й змащення Texaco (Delo)
 • dc.ember.ua — мастильні матеріали Dow Corning.

Компанія забезпечує і гарантує:

 • поставки мастильних матеріалів будь-якими обсягами (від 1 літра до цистерни);
 • комплектацію замовлення всієї необхідної технічної документації та супутніми матеріалами;
 • закріплення за клієнтом особистого менеджера, який контролює всі етапи проходження замовлення, консультує і оперативно вирішує будь-які питання;
 • оперативну організацію відвантаження і доставку по всій Україні автомобільним транспортом, до складу споживача.

Велику увагу ми приділяємо консультуванню клієнтів з питань вибору мастильних матеріалів. Кожне масло і мастило розраховані на конкретне обладнання та умови його роботи. Тому правильний вибір мастильного матеріалу так важливий: він забезпечує ефективну роботу обладнання і двигунів, продовжує термін їх служби, зменшує витрати на технічне обслуговування.

Крім цього, «Ембер» надає зразки мастильних матеріалів для проведення промислових випробувань.

Багато з наших покупців стають постійними завдяки високим стандартам, що реалізовуються в роботі з клієнтами. Кваліфіковані фахівці і консультанти, оперативна обробка замовлень і якісна їх комплектація, вигідні ціни для оптових покупців, безліч варіантів схем оплати і доставки товару – це ті факти нашої роботи, якими ми пишаємося і завдяки яким можемо заслужено називати компанію «Ембер» клієнтоорієнтованим і відповідальним постачальником .

Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів або партнерів!