Главная > Все новости > «Бери все, але акуратно!»: батько окупанта чекає додому «трофеї» з України (перехоплення)

«Бери все, але акуратно!»: батько окупанта чекає додому «трофеї» з України (перехоплення)

Цинізм російських громадян не знає кордонів

Російських солдатів чекають додому не живими та здоровими, а насамперед «багатих» на всілякі військові «трофеї». Мова про речі та коштовності, які окупанти змогли намародерити у будинках та квартирах мирних українців. Це підтверджується черговим перехопленням розмови російського військового з батьком.

УСІ ПЕРЕХОПЛЕНІ РОЗМОВИ ОКУПАНТІВ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛІ — ПЕРЕХВАТ. ПІДПИСУЙТЕСЬ https://t.me/perehvatua

Солдат повідомлив батькові, що зараз «зачищає» будинок багатого рибалки, і йому на очі потрапили аж чотири коробки з воблерами певної марки. Здивований родич відразу вигукує, мовляв, бери, і починає скаржитися на те, що раніше подібну рибальську снасть купував за 800 рублів, а зараз її ціна вже злетіла до двох тисяч.

«Та бери все, що буде там, але тільки дивися акуратно. Лісочка, гачки та плетінка. Тільки не Китай!» — повчає сина росіянин, ймовірно, вже смакуючи «зустріч» із поцупленими воблерами найближчим часом.

Оперативно про головне за день  

При цьому цинічність «звичайного росіянина» просто зашкалює — він не бачить нічого поганого в такій «зачистці» будинку, водночас боячись, що синові можуть приписати військовий злочин.

«Обережно там, пам’ятай про розтяжки і дивися, щоб вам мародерство не приписали! А то це ніби трофей, але… Дивись, акуратно!» — підсумовує батько розмову з військовим.

Нагадаємо, що росіяни крали практично все, що «погано лежало» — коштовності, техніку, одяг, килими тощо. Все, що мародерам вдалося потягти із собою, вони переправляли з Білорусі поштою додому або ж збували безпосередньо самим білорусам на місцевих базарах.