Главная > Все новости > Байден підтримав виключення окупанта з Ради по правах людини і заявив, що Росія стала міжнародним вигнанцем

Байден підтримав виключення окупанта з Ради по правах людини і заявив, що Росія стала міжнародним вигнанцем

Президент США Джо Байден схвалив переважну більшість голосів у Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй за виключення Росії з Ради ООН з прав людини.

«Це значущий крок з боку міжнародного співтовариства, який ще раз демонструє, як війна Путіна зробила Росію міжнародним ізгоєм… Російські війська здійснюють військові злочини. Росії немає місця в Раді з прав людини», зазначив він, повідомили в Білому домі.

Після історичного голосування Росія не зможе брати участь у роботі Ради з прав людини і поширювати там дезінформацію, оскільки слідча комісія Ради розслідує порушення і зловживання РФ прав людини в Україні.

«Фото, які ми бачимо з Бучі та інших районів України в міру виведення російських військ, жахають. Ознаки того, що людей ґвалтували, катували, стратили, а в деяких випадках осквернили їх тіла, це образа нашої загальної людяності. Брехня Росії не йде ні в яке порівняння з незаперечними доказами того, що відбувається в Україні», додав президент США.

Продовжиться робота з відповідальними країнами по всьому світу, щоб зібрати докази військових злочинів, щоб притягнути Росію до відповідальності за скоєні звірства. Крім того, буде посилено тиск на російську економіку, щоб ізолювати РФ на міжнародній арені, зазначив президент США.