Главная > Все новости > Аварія інженерних мереж: комунальники Печерського району та працівники Київтеплоенерго ліквідовують наслідки

Аварія інженерних мереж: комунальники Печерського району та працівники Київтеплоенерго ліквідовують наслідки

Спеціалісти КП «Київтеплоенерго» працюють над ліквідацією пориву трубопроводу гарячого водопостачання, що стався 05 листопада близько 16:40 на розі вулиць Шота Руставелі та Саксаганського.

У зв’язку з незадовільним станом інженерних мереж КП «Київтеплоенерго», на перехресті вулиць Саксаганського та Шота Руставелі, що у Печерському районі, стався порив інженерних мереж, що призвело до провалля асфальтового покриття.

Провали утворилися безпосередньо на автодорожньому полотні у двох місцях, розміром 3х3 м кожна.

 Наразі КП «Київтеплоенерго» виконує роботи із ліквідації аварії та відновлення інженерних мереж. На місці працюють аварійно-відновлювальні бригади і задіяна спецтехніка.

Авто, що потрапили у провал автодорожнього покриття, вже евакуйовані, водії не постраждали.

 Фахівці Київтеплоенерго здійснюють перепідключення найближчих будинків на інші магістралі, тому перебоїв у постачанні послуг не буде.

 Після проведених робіт, працівники КП «ШЕУ» Печерського району проводитимуть роботи з прибирання балансової території та відновлення асфальтового покриття.