Главная > Все новости > Арестович назвав російських «еліт»- кандидатів на ліквідацію

Арестович назвав російських «еліт»- кандидатів на ліквідацію

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що військове керівництво Росії, яке не впоралося із поставленими завданнями наступу на Україну, «прибирають».

Про це він сказав у програмі російського журналіста Марка Фейгіна.

За словами Арестовича, наступні два кандидати на ліквідацію Валерій Герасимов і Олександр Дворніков. Перший — начальник генштабу збройних сил РФ, заступник міністра оборони РФ. Другий — генерал російської армії.

«Наступний кандидат у нас — Герасимов (Валерій Герасимов. -), а за ним кандидат — Долгополов (Олександр Дворніков. -), якого поставили керувати.

Я знаю, що таке російська штабна культура. Його поставили, бо коли взяли десяток генералів і запитали: «Ну, хто, товариші офіцери? Хто не засс*ть?». Він сказав: «Та я виконаю!» і зробив два кроки вперед. А ось тепер він не виконає, бо там дуже великий сюрприз в зоні операції Об’єднаних сил. Ми подивимося, як він подіє, але він дуже перспективний», — сказав Арестович.

Додав, що у загарбницькій війні Росії за Україну навіть погода.

«Рівно на лінії від Харкова до Маріуполя — 10 днів дощів поспіль. Причому навіть 50 мм опадів коли випаде, то це значить, що окопи по коліна, повністю розмочені поля, неможливість чи дуже обмежені дії авіації та необхідність наступами вздовж доріг. Жодних страшних обхідних напрямків головного удару, бо почне це все грузнути моментально і всі попалять редуктори БМП протягом 2 с при спробі в цій багнюці борсатися.

І якщо це так, то це збиття темпів — це таке свято, бо нам встигне підійти те, про що ми не говоримо. І я бачу, що навіть погода за нас. Щоправда, це перевага, яка може бути реалізована обома сторонами. Подивимося, як ми це зробимо. А взагалі гірше має бути тим, хто наступає», — підсумував Арестович.