Главная > Все новости > Анатолій Анатоліч переживає за Галкіна, який «втратив мільйони» — у мережі його назвали «малоросом»

Анатолій Анатоліч переживає за Галкіна, який «втратив мільйони» — у мережі його назвали «малоросом»

Телеведучий Анатолій Анатоліч переживає за російського артиста Максима Галкіна, який виїхав з РФ і «втратив мільйони доларів».

Про це розповіла авторка проєкту «Рагу.лі», блогерка Тетяна Микитенко.

Телеведучий назвав Галкіна «героєм». Сказав, що тому «скасували всю концертну діяльність в Росії, рекламні контракти».

«Це мільйони доларів. Це розрив контракту на «Першому каналі», а це в районі 4,5 — 5 мільйонів доларів на рік», — сказав Анатолій Анатоліч і заявив, що українці будуть раді, якщо Галкін із своєю дружиною Аллою Пугачовою приїдуть жити в Україну.

«Присутність Максима Галкіна, як «хорошего русского, который нам очень сильно нужен» — ось це для нас інформаційна війна. Ось це ми знову тягнемо собі до рота Пушкіна.

Чому нас, українців, має бентежити, що там втратив Максім Галкін?», — каже блогерка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремлівська пропагандистка Собчак використала Олю Полякову — «Рагу.лі»

«Тягнемо в український простір «страдания» галкіних-мігалкіних, як «переживает» Кац. Як Раміна постійно витягує «что-то русское», не даючи цей простір українському.

Раніше був Пушкін, тепер — Галкін. Вони тягнуть його нам до рота, а незріла аудиторія хаває це і далі продовжує жити у спільному просторі з «русским миром».

Чому нам «надо пожалеть» Галкіна, замість того, щоб розбирати історію українців, які втратили ті ж самі мільйони через свої бізнеси. Пройдіться по бізнесам, у яких склади були на окупованих територіях, які забомбили і поспалювали, повинищували і розграбували. Скільки вони мільйонів втратили.

Давайте ми будемо говорити про себе. Під час активної війни Росії проти України будемо говорити не про якихось «хороших русских», а про себе», — сказала Тетяна Микитенко.

«Абсолютний кончений вчинок називати Галкіна героєм в час, коли Україна має справжніх героїв — захисників та захисниць України», — пишуть «Рагу.лі».

Користувачі Facebook коментують:

«Привитий» комплекс меншовартості»

«Чому АА приймає рішення за всю Україну?»

«Чому я маю рвати серце за чиїсь мільйони?»

«Бл*.. Ну коли такі малороси витравлять з себе цю меншовартість»

«Толя, у тебе фамілія не шарій?»

«Герої — це наші Захисники, які своїм життя захищають українську землю!»

«В Україні зараз маса історій про людей — героїв, воїнів, волонтерів, медиків, комунальників. У Харкові загинув 15-річний хлопчик, який спасав тварин та попав під обстріли. А наше славне телебачення показує нам російських зірок: ось які молодці, у них позиція. Та нам нас..ти як ви там живете, у нас свої цінності та свої герої»